UA RU

м. Львів
вул. Б.Хмельницького 283Б
т. 050-317-48-17
т. 093-734-88-29
syaivoprestyzh@gmail.com

ТОРШЕРИ


Торшер

Арт.№: 013-8-6

Колекція: Генріх

Торшер

Арт.№: 009-1-6-SZ

Колекція: Версаль

Торшер

Арт.№: 009-3-6

Колекція: Версаль

Торшер

Арт.№: 016-1-6-M

Колекція: Гранд Версаль

Торшер

Арт.№: 016-2-6-1

Колекція: Гранд Версаль

Торшер

Арт.№: 012-3-6

Колекція: Помпез

Торшер

Арт.№: 10-4-6-NAT

Колекція: Замок

Торшер

Арт.№: 10-4-6-SZ

Колекція: Замок

Ціни на торшери у львові, купити торшер львів ціна, виготовлення торшерів
Торшер

Арт.№: 14-1-5-SZ

Колекція: Вечірній Львів

Ціни на торшери у львові, купити торшер львів ціна, виготовлення торшерів
Торшер

Арт.№: 83-3-6-5527

Колекція: Флора


ТОРШЕРИ

Підприємство Сяйво-Престиж заслужено займає провідне місце серед українських виробників світильників. Не дивно, що серед величезного різноманіття освітлювальних виробів, для освітлення окремої зони приміщення, та створення Зони затишку, найбільшою популярністю користуються Торшери. Це світильники, які прикрашають і освітлюють кімнати, стоять на підлозі і, які мають одне, або декілька джерел світла.

Зазвичай Торшери оформлені з допомогою різноманітних елементів, які декорують їх. Це гнуті латунні кронштейни, вишукані елементи латунного литва італійської фірми GHIDINI, авторська кераміка львівських майстрів, кришталеві елементи провідних європейських фабрик, склоплафони і абажури різноманітних форм і кольорів.

Завдяки новітнім технологіям, стильному дизайну, сучасному та якісному обладнанню, на ринку освітлювальних виробів з'являються унікальні дизайнерські новинки, цікаві альтернативні варіанти, вишуканий та довершений асортимент.

Наші Торшери доповнять освітлення Вашого помешкання, стануть красивим доповненням до дизайну, підкреслять естетичний інтер'єр та нададуть Вашій оселі нових барвів. Торшери у вигляді старовинних підсвічників створять неповторну атмосферу затишку і тепла.

Ми допоможемо Вам підібрати Торшер враховуючи розмір приміщення, його призначення, існуючий чи задуманий Вами інтерєр, а головне - щоб наш Торшер - був Вам до вподоби.

При проектуванні освітлення необхідно врахувати і передбачити елементи кріплення світильника, закласти відповідний кабель і одно обо двох клавішний вимикач.

Наші спеціалісти готові надати Вам консультації по освітленню Вашого помешкання ще на стадії проектування. Це збереже Ваші гроші, час і нерви. Професійний підхід до справи - гарантія успіху і хорошого настрою.

Подаруйте світло собі та своїм близьким, тепло і радість завдяки красиво підібраному освітленню. Для того, щоб придбати Торшер на будь-який смак Вам потрібно переглянути каталог світильників, та зробити замовлення.

Виробництво та магазин освітлювальних виробів знаходяться у Львові, у розпорядженні кожного покупця є великі каталоги, широкий асортимент, доступна та чітка інформація щодо кожного виду торшера, красиві та якісні фото, а також ціни на торшери.

Ми готові виготовити Торшер за Вашим ескізом чи фото. Звертайтесь - дзвоніть. Ми завжди Вам раді.